Meral Akşener’in partisinin Mersin örgütü

Son Güncelleme : 08 Ağustos 2017 05:08
Meral Akşener’in partisinin Mersin örgütü

Meral Akşener’e destek için kurulduğu anlaşılan Değişimin Ana Gücü Mersin Hareketi üyeleri geçtiğimiz gün Navona Otelde düzenledikleri basın toplantısında Meral Akşener’i neden desteklediklerini açıkladılar. Toplantıda konuşan Mahmut Özsavran’ın Meral Akşener’in kuracağı partinin il başkanı olacağı da anlaşıldı

Mahmut Özsavran şunları söyledi:

"Hepimizin hayatında değişik hikayeler var, hayata atıldığımız ilk günlerimiz, iş hayatına atılışımız, zorluklar, engeller, mücadeleler, sıkıntılar, geçim derdimiz, sınav heyecanlarımız, iş bulma umudumuz, kişisel sorumluluklarımız, ailemize, çevremize, yakınlarımıza karşı sorumluluklarımız. Mesleki  kariyerlerimize yön vermek için uğraştığımız uğraşlarımız. Sosyal, siyasal, kültürel ve ekonomik alanda artan duyarlılıklarımız ve duyarsızlıklarımız.

Tarlada Mahsülümüzü almak için beklediğimiz umutlu günler, doğacak ilk çocuğumuzun kalp atışlarını hissetmek için umutlu bekleyişlerimiz,geleceğe umutla bakabilmek için küçük küçük başladığımız birikimlerimizi büyütme heyecanımız veya büyütememe sıkıntılarımız.

Doğup büyüdüğümüz yaşadığımız mahallemizde paylaştığımız  ve paylaşamadığımız ortak acılarımız, hüzünlerimiz, mutluluklarımız, fısıltılar, tesadüfler,söylentiler, iletişimsizlikler vs.

BUNLARIN HEPSİ GERİDE KALDI

Şimdi bizler bütün bunlarla birlikte büyüdük, yaşadığımız mahalleden başlayarak, tüm şehrimizin, ülkemizin, sorunlarından sorumlu olacak yaşlara, mevkilere geldik.

Ortak bir platformda omuz omuza olamamanın , yan yana mücadele edememin eksikliğini yıllarca hissettik ve yaşadık.

Her birimiz farklı düşüncelerde olsak bile aynı amaçla yani vatana millete hizmet etme ile ortak hedefte buluşmak için bizleri biz yapacak biraraya getirecek oluşumu bir avuç arkadaşımla Mersinde uzun zamandır beraber başlattık.

Değişimin ANA GÜCÜ MERSİN hareketi olarak, Sayın Meral AKŞENER'in tıkanmış olan siyaseti ve sıkıntıya girmiş demokrasi adaleti yeniden ihdas edeceğine olan inancımızla bizlerde Mersinde vatanını milletini seven namuslu dürüst insanların rengine cinsiyetine fikrine mezhebine bakmaksızın merkezde bir araya geldik.Sayın Meral AKŞENER parti kursada kurmasada onun yolunda onunla birlikte yürümeye varız..Şahsım Mahmut ÖZSAVRAN ve Değişimin ana gücü Mersin Hareketi olarak buradan Sayın Meral AKŞENER ve ekibine açık olarak tam desteğimizi açıklıyoruz.

NEDEN AKŞENER

Sayın Meral Akşener toplumun tüm kesimleri tarafından  güçlü bir kadın olarak kabul edilmiştir.Onu güçlü yapan en önemli husus sürekli halkın içinde içimizden biri olmasıydı.

Hayatımızda  bir anne, bir babaanne, bir bacı, bir abla olarak giren, vatana, millete ve insanlığa, hizmetten başka gayesi ve beklentisi olmayan fedakar bir Anadolu insanı ve yiğit bir Türk kadınıdır.

Meral hanımın siyaset sahnesindeki bu şerefli, onurlu ve başarılı mücadelesi toplumda karşılık bulmuş özellikle de kadınlarımızdan büyük ilgi görmüştür. Meral Akşener'in başlattığı bu siyasi hareket, ülke genelinde olduğu gibi Mersinde'de olumlu bir hava yakalamış ve her gün dostlarımızla gönüllülerimizle gittikçe büyüyen bir harekete dönüşmüştür.

Partisinden ihraç edilmiş, henüz bir partisi olmayan, arkasında kirli bir güç ve sermaye bulunmayan Meral AKŞENER' den korkuyorlar…

Korkuyorlar çünkü o herkesin sustuğu zamanlarda, Türküm demeye çekindiği zamanlarda NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE diyerek avaz avaz bağıran bir kadın..

 Vatan, millet ve bayrak kutsalına inanan, Meral Akşener'in Türkiye'yi, adalette,bilimde, sanatta, medeniyette, sanayide, tarımda, eğitimde, sağlıkta, kültürde, sporda ve kısacası her alanda, dünya toplumları içinde hak ettiği üst seviyelere taşıyacağına inanan her insanımız durumdan vazife çıkartıp sürece katkı peşine düşmüştür. Türk İnsanı , bu toplumu düştüğü çukurdan  kurtaracak liderin  Meral Akşener olduğuna dair katıksız bir imana sahiptir....

Toplumun güç sahipleri olduklarına inanan menfaatleri uğruna her türlü kirli ilişkileri tasdik edebilecek bazı kalp gözü kapanmışlar korkuyorlar halkın bu yükselişinden.. , halka tepeden bakan yüksek egolu karakterler korkuyorlar birlik ve beraberliğimizden..

Korktukları için saldırıyorlar bu zavallı ve ahlaksızlar..Ama Sayın Meral Akşener, sadece kadınlardan destek görmüyor, Türk kadınları ve ahlaklı, dürüst, samimi, içinde Allah korkusu ve kul utanması bulunan, kendisinin de anası, bacısı, kızı, akrabası olduğunun farkında olan sağlam karakterli Türk Erkekleri tarafından da destek görüyor..

Bizler vatana, millete,bayrağa insanlığa olan sevgimiz ve bağlılığımızdan dolayı bu onurlu mücadelede Sayın Meral Akşener'in yolunda ve izinde yürümeye devam edeceğiz.

Etiketler: Meral Akşener

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle