MERSİN ŞEHİR HASTANESİ TEPE AŞ’YE EMANET

Son Güncelleme : 31 Temmuz 2017 02:07
MERSİN ŞEHİR HASTANESİ TEPE AŞ’YE EMANET

Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi Mersin Şehir Hastanesi ’nin destek hizmetleri, Bilkent Holding’e bağlı Tepe Servis ve Yönetim A.Ş tarafından verilecek

 Entegre tesis çözümleri ve tesis yönetiminde sunduğu hizmetler ile fark yaratan Tepe Servis ve Yönetim A.Ş, Mersin Şehir Hastanesi’nde temizlik, güvenlik, hasta yönlendirme, resepsiyon ve yemek hizmetleri başta olmak üzere destek hizmetlerini toplam 1500 çalışanıyla sağlayacak.

3 Şubat 2017’de resmi açılışı yapılacak Mersin Şehir Hastanesi’nin güvenlik ve yemek hizmetleri de Bilkent Holding şirketlerinden Tepe Savunma ve Güvenlik A.Ş. ve  BCC Catering tarafından sunuluyor. Tepe Servis, yardım masası hizmetini de kendi bünyesindeki Tepe Çağrı Merkezi aracılığıyla gerçekleştirecek.

Hastane güvenliğinde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle dikkat çeken ve yaklaşık 400’e yakın kurumsal firmaya, 12 bine yakın çalışanıyla hizmet veren Tepe Savunma; Mersin Şehir Hastanesi’ndeki titiz çalışmalarını 250 kişilik bir güvenlik ekibiyle yürütecek.

Bilkent Holding çatısı altında, 1993 yılından beri “tadında ve zamanında” sloganı ile hizmet sunan BCC Catering, Mersin Şehir Hastanesi’nde 240 kişilik ekibiyle yemek hizmeti verecek. Türkiye’nin en büyük yemek şirketleri arasında yer alan BCC Catering,  ülke çapında günde 100 bin kuverin üzerinde üretim yapıyor.

ŞEHİR HASTANELERİNDE ADIMIZI LİDERLER ARASINA YAZDIRDIK

Tepe Servis Genel Müdürü Canan Çakmakcı, Mersin Şehir Hastanesi’nin açılışı dolayısıyla yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Tepe Servis olarak  sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda  Avrupa’nın da en büyük sağlık kompleksi olan Mersin Şehir Hastanesi’nde  destek hizmetleri yüklenicisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Şehir hastaneleri kamu özel işbirliği projeleri olmaları dolayısıyla çok yüksek standartta hizmet isterleri olan projeler. Hizmetlerin kapsamı da özel bir bilgi birikimi ve tecrübe gerektiriyor. Türkiye’de bu seviyede hizmet verebilen tamamı yerli çok az firmadan biri olan Tepe Servis, Mersin dahil bu yıl açılışı yapılan üç şehir hastanesinde birden hizmet yüklenicisi olarak bu alanda ismini liderlerin arasına yazdırdı. ”

Tepe Servis Hakkında:

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. Bilkent Holding’e bağlı olarak 2008 yılında kurumsal temizlik başta olmak üzere her tür destek hizmetleri, entegre tesis yönetimi, çağrı merkezi ve akıllı kart hizmetleri alanlarında hizmet vermek amacıyla kuruldu. Referansları arasında T.C. Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası gibi ulusal ağlara sahip bankaların da bulunduğu Tepe Servis,  yaklaşık 6 bin personeli ile, 200’e yakın kurumsal müşteriye, 80 ilde AVMler, Ofis ve Plazalar, Siteler, Kampüsler, Hastaneler, Fabrikalar, Banka şubeler, ATMler dahil olmak üzere 2000 noktada hizmet veriyor.

Tepe Savunma Hakkında:

1993 yılında Bilkent Holding’e bağlı şirketlerin güvenliğini sağlamak üzere faaliyete başlayan Tepe Savunma, halen 12 bine yakın personel sayısı ile 400’e yakın kurumsal müşteriye hizmet veriyor. Müşterileri arasında; Akbank, ING Bank, Ziraat Bankası, Arçelik, OMV Petrol Ofisi, İDO, Migros, Aygaz, Ford Otomotiv, Mersin Uluslararası Liman İşletmeleri, TOFAŞ, Türk Ekonomi Bankası, Doğuş Oto, ODEA Bank, Philip Morris, Aras Kargo, US Grup Lojistik Taşımacılık, Panora, Şişecam gibi Türkiye'nin kendi sektörlerinde lider kuruluşları yer alıyor.

BCC Catering Hakkında:

BCC Catering 1993 yılında Bilkent Üniversitesi'nin öğrenci ve öğretim kadrosuna yemek hizmeti vermek amacıyla kuruldu. İnsan sağlığını etkileyebilecek bir hizmet sunmanın verdiği ciddiyetle hareket eden BCC Catering tesislerinde son teknoloji ürünü ekipman kullanarak yaptığı üretimle Türkiye genelinde günde 100 bin kuverin üzerinde hizmet veriyor. Türkiye’nin birçok yerinde hizmet noktaları bulunan BCC Catering'in müşteri portföyü, Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşları, kamu kurumları, özel okullar, üniversiteler ve hastanelerden oluşuyor.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle