Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey Mersin’e geldi

30 Ağustos 2017 04:36
Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey Mersin’e geldi

Orman Genel Müdürlüğündeki görevine yeni başlayan Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey Mersin Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti

Orman Yangınlarıyla Mücadele Dairesi Başkanı Mihtat Ateş ile birlikte Mersin-Kuyuluk Orman Deposunda bulunan İlk Müdahale Ekibini ziyaret eden Genel Müdürü Bekir Karacabey’i, Mersin Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Bölge Müdür Yardımcısı Durmuş Bilal Akkuş, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, işletme müdür yardımcıları, şefler, teknik elemanlar ve yangın işçileri karşıladı.

Bölge Müdürü Yılmaz ‘Hoş Geldiniz’ konuşmasından sonra Mersin Orman Bölge Müdürlüğünü anlatan kısa bir brifing verdi ve Genel Müdür Karacabey’e yeni görevinde başarılar diledi.

Genel Müdür Karacabey ise yaptığı konuşmada Orman Genel Müdürlüğünün hedef ve politikaları çerçevesinde çalışılması gerektiğini vurgulayarak ”Birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde çalışarak daha büyük başarılara imza atacağız. Her geçen gün daha başarılı olacağız. Bu başarı sizlerin planlı, disiplinli ve özverili çalışmasının sonucu olacaktır. Yangınla mücadelede iş güvenliğinden de asla ödün vermeyeceğiz. Hiçbir şey kendinizin ve yanınızdaki mesai arkadaşınızın canından daha kıymetli değil. Bugüne kadar yapmış olduğunuz başarılı çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah bu sezonu kazasız belasız atlatırız, Allah yardımcımız olsun” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle