Türkiye-Rusya İş Forumu

09 Ağustos 2017 06:01
Türkiye-Rusya İş Forumu

Türkiye-Rusya İş Forumu, 18 Ağustos 2017, Swissôtel, İzmir

Mersin Ticaret ve Sanayi odası 18 Ağustosta İzmir’de gerçekleşecek Türkiye – Ruaya İş forumu hakkında duyuru yaptı. Duyuru şöyle:

DEİK’ten Odamıza iletilen 01.08.2017 tarihli e-postada bu yıl “Partner Ülke Rusya” teması ile 86’ncı defa düzenlenecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı çerçevesinde 18 Ağustos 2017, Cuma günü Türkiye-Rusya İş Forumunun organize edilmesi planlanmakta olduğu bilgisi paylaşılmaktadır.

Ege İhracatçı Birlikleri destekleri ile DEİK organizasyonunda gerçekleştirilecek olan İş Forumunun taslak programı ekte sunulmakta olup, etkinliğin açış oturumunda T.C. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Rusya Federasyonu Enerji Bakanı Aleksandr Novak’ın katılımcılara hitap etmeleri, peşi sıra düzenlenecek eşzamanlı oturumlar çerçevesinde ise sanayi, inovasyon, enerji, özel ekonomik bölgelerin tanıtımı, turizm ve bölgelerarası işbirliği konularının masaya yatırılarak iki ülkeden ilgili bakanlık, kurum ve firma temsicileri tarafından karşılıklı olarak değerlendirmeleri öngörülmektedir.

Söz konusu etkinliğe katılmak isteyen kurum ve firma temsilcilerinin en geç 14 Ağustos 2017, Pazartesi günü saat 18:00’a başvurmaları gerekiyor.

Başvuru adresi:   Katılım formu için tıklayınız.

Etiketler: Türkiye Rusya İş Forumu

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle