Vatan Partisinin adayı Perinçek

Son Güncelleme : 01 Şubat 2018 19:02
Vatan Partisinin adayı Perinçek

Vatan Partisi Mersin İl Başkanı Lerzan Özgenç, bugün Mersin Gazeteciler Cemiyetinde düzenlediği basın toplantısında Vatan Partisinin Cumhurbaşkanı Adayının Doğu Perinçek olduğunu açıkladı

Lerzan Özgenç şunları söyledi:

Ülkemiz olağanüstü bir dönemden ve olağanüstü şartlardan geçiyor. Ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü hedef alanlara; ABD emperyalizmine

ve    onun  “kara gücüm” dediği PKK / PYD ye karşı Türk Silahlı Kuvvetleri’nin

başlattığı     Afrin  Harekatını destekliyoruz.

Amerika ve İsrail’in Suriye’nin kuzeyinde kurmak istediği “ ikinci İsrail”

planını   Mehmetçik  bozguna uğratıyor. Türk halkının büyük desteğini alan

TSK yüksek bir moralle Vatan Savaşı veriyor.

Olağanüstü dönemlerde ve savaş şartlarında ordumuzun hareket kabiliyeti

ve yüksek moralinin yanında aynı siyasi iradeye ve kararlılığa sahip bir milli hükümetin Türkiye’yi yönetmesi kaçınılmazdır. Bu nedenlerle halkımızın tamamını temsil eden bir milli hükümete her zamankinden daha fazla ihtiyaç vardır.

Bu bilinç ve değerlendirmenin ışığında Vatan  Partisi   olarak   27.01.2018

tarihinde   Olağanüstü  Kurultayımızı Ankara’da binlerce kişinin katılımıyla topladık. Türkiye’nin bütün illerinden gelen delegelerin katılımıyla Vatan Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Doğu Perinçek’i    Vatan Partisi Cumhurbaşkanı adayı olarak oybirliğiyle seçtik. Sayın  Perinçek Türkiye’nin  bir kurultayla seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı adayıdır. Vatanımıza ve milletimize hayırlı ve uğurlu olsun.

Bu coşku ve sevinçle Cumhurbaşkanı adayımız Sn.  Perinçek   Pazar günü saat: 14 :00 de  Mersin Otelinde Mersinlilerle buluşacak. “Vatan Savaşını Yönetecek Cumhurbaşkanı” isimli konferansımıza tüm Mersinli yurttaşlarımız ve hemşehrilerimiz  davetlidir.  Pazar günü saat: 10:00 da Cumhurbaşkanı adayımızı   Tarsus’da karşılayacağız ve konvoyla gerçekleştireceğimiz şehir turumuzdan sonra konferansımıza geçeceğiz.

Basına ve kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Etiketler: Vatan partisi, Cumhurbaşkanı seçimi, Vatan PArtisi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle